WIZYTÓWKA BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO BD24

Biuro Detektywistyczne BD24 to zespół wykfalifikowanych i doświadczonych detektywów. Nasza agencja detektywistyczna świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całej Polski, a także we wszystkich krajach Europy. Nasze doświadczenie w branży detektywistycznej zdobywaliśmy poprzez kilkuletnią pracę, rozwiązując i zdobywając niepodważalne dowody w setkach prowadzonych spraw. Nasi prywatni detektywi to prawdziwi pasjonaci zawodu, którzy wykonują wszystkie zlecenia z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem.

Nasze bardzo bogate doświadczenie jakie zdobyliśmy poprzez wiele lat ciężkiej pracy jako prywatni detektywi pozwala nam na podjęcie się prowadzenia najbardziej skomplikowanych spraw tak z zakresu spraw rodzinnych, jak i biznesowych.

Nasze biuro detektywistyczne szczyci się tym, iż od lat dostarczamy naszym Klientom rzetelnych, dokładnie sprawdzonych i udokumentowanych informacji, które pozwoliły im na dogłębne rozwiązanie swoich problemów.

W trakcie realizacji zleceń zapewniamy naszym Klientom:

 • pełną dyskrecję i nie szablonowe działanie
 • stały kontakt i wymianę informacji
 • indywidulane i etyczne podejście do każdego problemu
 • zastosowanie najnowszych technik detektywistycznych
 • pisemną umowę z dokładnie wyartykułowanym cennikiem i zakresem czynności do wykonania w określonym czasie
 • końcowe pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności detektywistycznych, które zawsze może posłużyć jako samoistny dowód  w postępowaniach karnych i cywilnych

 

NASZ ZESPÓŁ DETEKTYWÓW TWORZĄ:

 • oświadczeni licencjonowani detektywi wywodzący się z pionów operacyjnych Centralnego Biura Śledczego Policji
 • specjaliści w takich dziedzinach jak: prawo karne, cywilne, rodzinne (rozwody), informatyka śledcza i windykacja

 

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA BD24 OFERUJE SZEROKI WACHLARZ USŁUG DETEKTYWISTYCZNYCH WŚRÓD KTÓRYCH WYRÓŻNIĆ NALEŻY:

 • sprawy rodzinne (sprawy rozwodowe, sprawowanie opieki nad dziećmi, obserwacje, wywiady środowiskowe)
 • usługi zapewniające komfort prowadzenia biznesu (kompleksowe wywiady     gospodarcze, poszukiwania majątku dłużników i niesolidnych kontrahentów, weryfikacja pracowników w tym pełne sprawdzenie historii zatrudnienia, nieuczciwa konkurencja itp.)
 • zbieranie dowodów w toczących się sprawach kryminalnych, spadkowych i cywilnych
 • poszukiwania osób i mienia
 • kontrola kontrwywiadowcza i wykrywanie podsłuchów
 • informatyka śledcza, w tym przeciwdziałanie nielegalnej inwigilacji komputerowej i mobilnej

Posiadamy bardzo szeroką sieć profesjonalnych kontaktów dzięki której możemy szybko dotrzeć do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji.

Jako legalnie działającą agencja detektywistyczna – posiadamy stosowne zezwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych nr RD-131/2014, licencję detektywa nr 0003629 wydaną przez Komendanta Stołecznego Policji oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Każdy współpracujący z nami prywatny detektyw posiada licencję detektywa oraz niezbędne doświadczenie w związane z profesjonalnym prowadzeniem spraw detektywistycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem gdzie szczegółowo opisujemy co wchodzi w skład  cennika usług detektywistycznych, jakie są najpopularniejsze sposoby działania agencji detektywistycznej, profile działalności biur detektywistycznych oraz inne kwestie związane z pracą prywatnego detektywa oraz branżą detektywistyczną.

Nasze biuro detektywistyczne zaprasza do współpracy. Nasz prywatny detektyw jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.