DYSKRETNA OBSERWACJA – DETEKTYW WARSZAWA

Każdy detektyw zatrudniony w naszym biurze posiada umiejętności prowadzenia dyskretnej obserwacji w celu uzyskania i utrwalenia niezbędnych dowodów.

Agencja Detektywistyczna w Warszawie posługuje się metodami umożliwiającymi skuteczne zdobycie potrzebnych informacji i prawidłowego zrealizowania zlecenia. Najpopularniejszą metodą przynoszącą zadowalające efekty m.in. w poszukiwaniu dowodów zdrady, jest obserwacja osób.

Detektywi naszego biura detektywistycznego w sposób dyskretny przeprowadzą sprawdzanie osób, przedstawiając efekty swojej aktywności w postaci Końcowego Pisemnego Sprawozdania z wykonanej usługi detektywistycznej. Opracowanie właściwej strategii postępowania jest właściwą drogą do uzyskania kompletnych informacji na drodze obserwacji prowadzonej przez detektywa.

Licencjonowani detektywi naszej agencji detektywistycznej przeprowadzą dyskretną obserwację współmałżonka/partnera, dziecka sprawiającego problemy wychowawcze, partnera lub konkurenta biznesowego, osoby podejrzanej o nieuczciwe zamiary wobec Klienta.

Obserwacja osób – jedno z podstawowych zadań każdego skutecznego detektywa

Prowadzona przez detektywa obserwacja współmałżonka lub partnera życiowego może dostarczyć obiektywnej wiedzy pozwalającej na potwierdzenie lub zaprzeczenie zdrady. Prywatny detektyw z Warszawy ustali i udokumentuje prezentowane przez partnera zachowania, a następnie skonfrontuje je z informacjami otrzymanymi od Klienta celem wykazania obiektywnego obrazu sytuacji. Obserwacja prowadzona w zakładzie pracy, w miejscach użyteczności publicznej, w trakcie spotkań towarzyskich lub pod nieobecność współmałżonka pozwoli na jednoznaczną ocenę zachowań obserwowanej osoby . Obserwacja osób pozwala ukazać prawdziwe oblicze bliskich osób podejrzewanych o niewierność.

Obserwacja jaką detektyw może zastosować wobec osób nieletnich prowadzona na zlecenie zaniepokojonych rodziców umożliwi rozpoznanie środowiska w jakim obraca się nastolatek, pomoże ustalić personalia osób z jakimi zadaje się dziecko. Detektyw ustali czy kontakty latorośli nie zagrażają jego zdrowiu lub bezpieczeństwu, poprzez kontakty z osobami mającymi powiązania z groźnymi subkulturami lub sektami.

Obserwacji to także przydatny mechanizm przy ustalaniu miejsca pobytu dzieci ukrywanych przez jedno z małżonków w tym także poza granicami naszego kraju. Obserwacja jako metoda pracy detektywa pozwala rozpoznać sposób traktowania najmłodszych członków rodziny i zgromadzić dokumentację przydatną w postępowaniu przed sądami rodzinnymi.

Obserwacja bezpośrednia to bardzo skuteczna metoda pracy każdego detektywa pozwalająca na zbieranie informacji w sprawach dotyczących zarówno życia prywatnego, jak i kontaktów zawodowych i biznesowych.

Za pomocą profesjonalnie prowadzonej obserwacji prywatny detektyw jest w stanie uzyskać szereg informacji takich jak:.

  • ustalanie miejsca faktycznego zatrudnienia
  • ustalanie miejsca zamieszkania lub przebywania
  • ustalanie charakteru kontaktów pomiędzy obserwowanymi osobami
  • potwierdzanie lub zaprzeczenie niewierności małżeńskiej
  • ustalanie faktycznych powiązań pomiędzy osobami
  • rozpoznanie środowiska i znajomych oraz związków z grupami nieformalnymi
  • potwierdzanie lub wykluczanie faktu świadczenia pracy na rzecz konkurencji
  • ustalanie sposobu sprawowania władzy rodzicielskiej lub opieki nad dziećmi
  • ustalanie sposobu wywiązywania się pracowników z wykonywania  obowiązków służbowych
  • weryfikowanie prawdziwości przedkładanych zwolnień lekarskich

Obserwacja przeprowadzana przez nasze biuro detektywistyczne, prowadzona jest zawsze przez zespół profesjonalnie przygotowanych i wyposażonych detektywów.

Nasi doświadczeni detektywi są do Twojej dyspozycji – zapraszamy!