Usługi detektywistyczne  wykonywane przez naszą firmę BD24 to bardzo szerokie pojęcie. Mieszczą się w nim takie zagadnienia jak:

– sprawy rozwodowe

– sprawy gospodarcze

– wywiad gospodarczy

– nieuczciwa konkurencja

– dowody zdrady

– inne zlecenia specjalistyczne

Biuro Detektywistyczne BD24 posiadając wieloletnie doświadczenie oferuje profesjonalne usługi, które realizuje z profesjonalnym podejściem, pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem oraz zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Wszystkie czynności realizują licencjonowani detektywi

Nasza agencja detektywistyczna realizuje zlecenia od osób prywatnych, a także od firm i instytucji. Nasze biuro detektywistyczne na co dzień współpracuje z licencjonowanymi detektywami. Jeżeli potrzebujesz dowodów w tym także dowodów zdrady w sprawach prowadzonych przed sądami lub w Prokuraturze to dobrze trafiłeś.

Detektyw warszawa BD24 to agencja detektywistyczna, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie zlecenie realizowane przez naszych prywatnych detektywów prowadzone są zawsze zgodnie z prawem i na najwyższym poziomie. Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu potencjalnych klientów nie do końca wierzy w skuteczność usług detektywistycznych. My jesteśmy najlepsi w swoim fachu dlatego bez wstydu możemy powiedzieć, że pracują dla nas najlepsi detektywi w Polsce.

Jako najlepsza agencja detektywistyczna w kraju jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane zlecenia dając naszym Klientom ogromne wsparcie szczególnie w sprawach takich jak: przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji, sprawie rozwodowej, zebraniu potrzebnych informacji m. in. poprzez klawiszowe dane mapy i google mapy.

Każdy klient naszego biura detektywistycznego będzie miał z nami bezproblemowy kontakt i pełne wsparcie przez cały czas trwania umowy, a także po jej zakończeniu. Nasi prywatni detektywi sa do Twojej dyspozycji 24h/dobę.

Przez osiem lat istnienia naszej agencji detektywistycznej nasi prywatni detektywi przeprowadzili skutecznie tysiące realizacji zleceń naszych Klientów. Z pełna odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że nasze usługi detektywistyczne to najwyższy światowy poziom i nie ma ani jednego niezadowolonego klienta o czym świadczą wystawiane nam opinie w serwisie google maps: https://www.google.com/search?q=detektyw+bd24&oq=detektyw+bd24&aqs=edge..69i57j0i546l4j69i65.3760j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x4719334ca3229229:0x11604deda582c90,1,,,

Często spotykamy się z opiniami naszych klientów, którzy szczerze polecają usługi firmy detektyw warszawa BD24, a szczególnie podkreślają super podejście, najwyższy poziom  i pełne zaangażowanie naszych detektywów. Są też tacy, którzy polecają nas innym osobom i firmom wskazując, że nasi prywatni detektywi to prawdziwi wirtuozi w swoim fachu i stawiają nasze biuro detektywistyczne na pierwszym miejscu w całej Polsce.

Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji i  chcesz skorzystać z pomocy prywatnego detektywa jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w stanie rozpocząć działania natychmiast po Twoim kontakcie na terenie całej Polski, a także w całym województwie mazowieckim oraz na terenie Warszawy.

Jeżeli potrzebujesz pilnej pomocy w sprawie rozwodowej detektywi warszawa udzielą ci natychmiastowej pomocy na podstawie zapisów umowy detektywistycznej. Jesteśmy pewni, że po zakończonych sukcesem działaniach naszych detektywów docenisz pomoc profesjonalnych i skutecznych usług detektywistycznych.

Firma detektywistyczna BD24 to profesjonalna i skuteczna pomoc w Twoich kłopotach.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług detektywistycznych i zapoznania się z naszym cennikiem usług detektywistycznych.

WIZYTÓWKA BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO BD24

Biuro Detektywistyczne BD24 to zespół wykfalifikowanych i doświadczonych detektywów. Nasza agencja detektywistyczna świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całej Polski, a także we wszystkich krajach Europy. Nasze doświadczenie w branży detektywistycznej zdobywaliśmy poprzez kilkuletnią pracę, rozwiązując i zdobywając niepodważalne dowody w setkach prowadzonych spraw. Nasi prywatni detektywi to prawdziwi pasjonaci zawodu, którzy wykonują wszystkie zlecenia z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem.

Nasze bardzo bogate doświadczenie jakie zdobyliśmy poprzez wiele lat ciężkiej pracy jako prywatni detektywi pozwala nam na podjęcie się prowadzenia najbardziej skomplikowanych spraw tak z zakresu spraw rodzinnych, jak i biznesowych.

Nasze biuro detektywistyczne szczyci się tym, iż od lat dostarczamy naszym Klientom rzetelnych, dokładnie sprawdzonych i udokumentowanych informacji, które pozwoliły im na dogłębne rozwiązanie swoich problemów.

W trakcie realizacji zleceń zapewniamy naszym Klientom:

 • pełną dyskrecję i nie szablonowe działanie
 • stały kontakt i wymianę informacji
 • indywidulane i etyczne podejście do każdego problemu
 • zastosowanie najnowszych technik detektywistycznych
 • pisemną umowę z dokładnie wyartykułowanym cennikiem i zakresem czynności do wykonania w określonym czasie
 • końcowe pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności detektywistycznych, które zawsze może posłużyć jako samoistny dowód  w postępowaniach karnych i cywilnych

 

NASZ ZESPÓŁ DETEKTYWÓW TWORZĄ:

 • oświadczeni licencjonowani detektywi wywodzący się z pionów operacyjnych Centralnego Biura Śledczego Policji
 • specjaliści w takich dziedzinach jak: prawo karne, cywilne, rodzinne (rozwody), informatyka śledcza i windykacja

 

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA BD24 OFERUJE SZEROKI WACHLARZ USŁUG DETEKTYWISTYCZNYCH WŚRÓD KTÓRYCH WYRÓŻNIĆ NALEŻY:

 • sprawy rodzinne (sprawy rozwodowe, sprawowanie opieki nad dziećmi, obserwacje, wywiady środowiskowe)
 • usługi zapewniające komfort prowadzenia biznesu (kompleksowe wywiady     gospodarcze, poszukiwania majątku dłużników i niesolidnych kontrahentów, weryfikacja pracowników w tym pełne sprawdzenie historii zatrudnienia, nieuczciwa konkurencja itp.)
 • zbieranie dowodów w toczących się sprawach kryminalnych, spadkowych i cywilnych
 • poszukiwania osób i mienia
 • kontrola kontrwywiadowcza i wykrywanie podsłuchów
 • informatyka śledcza, w tym przeciwdziałanie nielegalnej inwigilacji komputerowej i mobilnej

Posiadamy bardzo szeroką sieć profesjonalnych kontaktów dzięki której możemy szybko dotrzeć do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji.

Jako legalnie działającą agencja detektywistyczna – posiadamy stosowne zezwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych nr RD-131/2014, licencję detektywa nr 0003629 wydaną przez Komendanta Stołecznego Policji oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Każdy współpracujący z nami prywatny detektyw posiada licencję detektywa oraz niezbędne doświadczenie w związane z profesjonalnym prowadzeniem spraw detektywistycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem gdzie szczegółowo opisujemy co wchodzi w skład  cennika usług detektywistycznych, jakie są najpopularniejsze sposoby działania agencji detektywistycznej, profile działalności biur detektywistycznych oraz inne kwestie związane z pracą prywatnego detektywa oraz branżą detektywistyczną.

Nasze biuro detektywistyczne zaprasza do współpracy. Nasz prywatny detektyw jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.