Agencja Detektywistyczna BD24 specjalizuje się od wielu lat w profesjonalnym zbieraniu informacji na temat majątku w tym także ukrywanego przez osoby i firmy. Jeżeli odpowiesz twierdząco na przynajmniej jedno z poniższych pytań – to pewne jest, że potrzebna Ci będzie pomoc skutecznego detektywa:

  • Posiadasz dłużników uchylających się od zwrotu należności?
  • dysponujesz wyrokiem Sądu przyznającym ci prawo do ich egzekucji, a komornik okazał się bezsilny umarzając postępowanie z powodu braku składników majątkowych do zajęcia?
  • masz uzasadnione podejrzenia, że Twój dłużnik przepisał nieruchomości, udziały lub pojazdy na inne osoby by uchylić się od egzekucji?
  • nie wiesz jaki majątek osobisty lub wspólny posiada Twój współmałżonek?
  • nie chcesz by jakiś składnik majątku został ukryty przy podziale majątku wspólnego?
  • Twój były małżonek lub partner uchyla się od obowiązku alimentacyjnego ukrywając majątek osobisty i dochody?

Skorzystaj z pomocy dobrego i sprawdzonego detektywa, który zbierze rzetelne informacje dotyczące stanu majątkowego i ogólnej sytuacji finansowej Twojego dłużnika oraz ustali gdzie ulokował on lub ukrył swój majątek lub udziały w firmie, gdzie pracuje i jakie osiąga dochody.

Detektyw sprawdzi czy Twój dłużnik nie dokonywał transferów majątku czy pieniędzy na rzecz swojej najbliższej rodziny lub znajomych.

W oparciu o zebrany przez detektywa materiał dowodowych i sporządzoną dokumentację procesową będziesz mógł zabezpieczyć swoje roszczenia na drodze sądowej.

Detektyw sprawdzi w ramach prowadzonych czynności:  akta KRS firm, księgi wieczyste na terenie całego kraju, ewidencje pojazdów, ewidencje działalności gospodarczej, zbiory i ewidencje osób zadłużonych, inne bazy danych