Detektyw ceny korzystne dla Ciebie

Jesteśmy przekonani, że nasza agencja detektywistyczna działająca w oparciu o przepisy prawa i zbudowana przez zespół doświadczonych prywatnych detektywów jest w stanie wykonać perfekcyjnie i najtaniej każde zlecenie. Konkurujemy nie tylko naszym doświadczeniem i jakością wykonywanych zleceń, ale także cenami usług, które są jednymi z najniższych w Polsce.

Ze względu na złożoność każdej sprawy oraz duże zróżnicowanie usług detektywistycznych każde zlecenie staramy się wycenić indywidualnie mając na uwadze zakres planowanych czynności, użyte siły i środki, a także zasobność klienta.

Jesteśmy przede wszystkim po to, aby pomagać. Nasze wynagrodzenie nie zawsze musi nam przynosić wysokie profity. Daleko bardziej zależy nam na zadowoleniu klienta, który po wykonaniu dla niego usługi poleci nas innym osobom lub firmom.

Detektyw swój cennik za usługi przedstawia dopiero po dokładnej analizie przedstawionej sprawy oraz poznaniu oczekiwań klienta.

Nie mniej jednak nasze biuro detektywistyczne poniżej przedstawia cennik oferowanych usług detektywistycznych

  • 1 godz. obserwacji wskazanej osoby od 180 do 240 zł netto (cena zależna od wykorzystanych sił i miejsca prowadzenia czynności)
  • wywiad na temat osoby ( dane osobowe, ruchomości, nieruchomości, miejsce pracy ) od 2000zł netto
  • ustalenia majątkowe w stosunku do jednego podmiotu od 1200 zł netto
  • prosty wywiad gospodarczy od 1500zł netto
  • skomplikowany wywiad gospodarczy od 4500zł netto

Na wszystkie wykonane usługi wystawiamy: FV VAT dla firm lub paragon fiskalny dla osób fizycznych.