detektyw warszawa BD24 na tropie oszustów

Czy zastanawialiście się kiedyś, ile jesteście w stanie poświęcić dla miłości? Do czego jesteście zdolni i co takiego musiałoby się wydarzyć, żebyście powiedzieli sobie „dość”?

Dziś chciałbym przedstawić sytuację, która idealnie ukazuje, że miłość nie zna granic i z perspektywy przeprowadzonych spraw, mogę śmiało stwierdzić, że w imię miłości jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Dosłownie.

Ale od początku. Do naszego biura detektywistycznego zgłosiła się o pomoc firma, która od dłuższego czasu zauważyła pewne nieprawidłowości w swoich finansach. Podejrzenie było skierowane na jedną ze współpracownic, ale aby zdobyć niezbite dowody, trzeba było bliżej przyjrzeć się tej sytuacji.

Po trwających ponad 3 tygodnie czynnościach prowadzonych przez detektyw warszawa BD24, okazało się, że kobieta – księgowa, przez ponad 4 lata, wysyłała na swoje konta (nadmienię, że miała ich aż osiem w różnych bankach) łączną kwotę prawie…5 milionów złotych, następnie wypłacała i przekazywała pieniądze partnerowi. Po co? Jak mówiła, robiła to z miłości. Partner omamił ją na tyle, że wierzyła w każde jego słowo. Tłumaczył, że pieniądze potrzebuje na opłacenie prawników oraz adwokatów za sprawę z przeszłości, a w rzeczywistości przegrywał je w kasynie. Nie muszę chyba dodawać, że podawał się za kogoś kim nie był.

Cała historia niestety nie skończyła się happy ednem. Dziś kobieta musi ponieść odpowiedzialność karną za swoje czyny, a ze wspominanej znajomości…zostały tylko złe wspomnienia.

Niestety miłość bywa ślepa. Musimy przede wszystkim myśleć o sobie, bo kochać i ufać w dzisiejszych czasach jest jak widać ryzykowne.

Dodam, że według badań przeprowadzonych na osobach z Francji, aż 41% kobiet i 32% mężczyzn przyznało, że dla miłości mogliby zrobić wszystko. Czy w takim razie, istnieje jakaś górna granica której nie powinno się przekraczać?

Polecamy nasze profesjonalne usługi detektyw warszawa BD24.