detektyw warszawa BD24 na tropie zdrady

Rzecz ma się następująco. Jakiś czas temu prowadziliśmy czynności detektywistyczne w sprawie rozwodowej zleconej nam wspólnie przez zdradzanych małżonków. Co ciekawe zwróciła się do nas żona którą mąż zdradzał oraz mąż którego zdradzała żona. Nie trzeba dodawać, że zdradzający mieli ze sobą płomienny romans.

Detektywi biura detektywistycznego BD 24 po wstępnej analizie podjęli czynności obserwacyjne. wyniku obserwacji ustalono, że kochankowie spotykali się w domu naszej klientki podczas jej nieobecności na przykład gdy była w pracy. Taki sposób zachowania się kochanków nie dawał detektywom dużych możliwości udokumentowania zdrady.

Mając na uwadze powyższe detektywi poprosili klientkę, aby ta zakomunikowała mężowi, w najbliższy Weekend wyjeżdża do swojej rodziny 300 km od Warszawy. Mąż z zadowoleniem przyjął taką propozycję żony. Żona oczywiście nigdzie nie pojechała natomiast uprzedziła swoją rodzinę aby potwierdziła jej obecność.

W sobotni poranek mąż zadzwonił do swojej teściowej i w trakcie tak zwanej „koperkowej” rozmowy uzyskał potwierdzenie że żona znajduje się w domu teściowej.

Na to czekali tylko nasi detektywi. Objęli dyskretną obserwacją męża klientki oraz jego kochankę. Już godzinę później zaobserwowano że kochanka swoim samochodem wjechała do garażu w domu klientki.

Godzinę później detektywi poprosili klientka o szybki przyjazd w okolicy swojego domu. Po przybyciu klientki detektywi weszli z nią na teren posesji. Po posesji biegały 2 duże psy obronne. Klientka po cichu zamknęła je do kojca, a następnie wraz z detektywami zaopatrzonymi w ukryte kamery weszła do środka domu. Po wejściu do salonu okazało się że para kochanków uprawia namiętny seks na podłodze. Nie trzeba chyba dodawać jakie było zdziwienie i zaskoczenie baraszkującej w negliżu pary. Oczywiście cały akt został zarejestrowany w postaci filmu video, a następnie wykorzystany przez klientkę w postępowaniu sądowym w którym otrzymała ona wyrok rozwodowy z wyłącznym orzeczeniem winy po stronie męża. Taki sam wyrok uzyskał Klient którego żona była współuczestniczą tej „zabawy”.

Oto jeden z wielu przykładów bardzo dobrej współpracy detektywa klienta oraz reprezentującego go prawnika.

Polecamy nasze usługi detektyw warszawa BD 24